3.-5. märtsil toimunud Pirita OPENil võitsid Eestlased kokku 60 medalit, sellest 27 kulda järgnevatel aladel. Lisaks teateujumises 3 medalit.

25m rinnuli

Naised C

2 koht Kristiina Arusoo (U-Klubi)20.83

3 koht Külli Rist (VabaTahtlik)  23.28

Naised F

1 koht Merle Vantsi (U-Klubi) 21.67

2 koht Külli Tootsi (Tartu Taliujumine) 23.80

Naised G

2 koht Piret Marhiesen (Pärnu Talisuplejate Selts)  25.18

Mehed B

2 koht Rauno Pärg  17.23

Mehed D

1 koht Bruno Nopponen (Viimsi Veeklubi)16.64

2 koht Aivar Rosenberg (Tallinna Taliujumiskeskus) 17.74

Mehed E

1 koht Marek Miller (U-Klubi) 17.40

Mehed G

3 koht Artur Tikkerbär (U-Klubi Pärnu)  19.11

Mehed H

3 koht Georgi Tinjakov (U-Klubi)  24.19

Mehed I

2 koht Lembrit Laht (U-Klubi) 22.18

200m vabastiili

Mehed B

1 koht Rauno Pärg 2:34.91

Mehed C

3 koht Andres Olvik 2:18.79

Mehed D

1 koht Henri Kaarma (VIM) 2:14.94

2 koht Bruno Nopponeno (Viimsi Veeklubi) 2:21.35

Mehed F

2 koht Aleksei Tereštšenkov (U-Club) 2:52.67

Mehed H

1 koht Nikolai Pribylski (Pärnu Talisuplejate Selts) 4:32.40

Naised F

1 koht Külli Tootsi (Tartu Taliujumine) 3:25.20

Naised H

1 koht Silvi Salupere (Tartu Taliujumine) 4:46.16

25m liblikat

Mehed B

3 koht Rauno Pärg 15:56

Mehed C

2 koht Aldre Harkmann (Meisterujumise U-Klubli) 13:72

Mehed D

1 koht Henri Kaarma (VIM) 13:94

2 koht Aivar Rosenberg (Tallinna Taliujumiskeskus) 14:64

Mehed E

1 koht Konstantin Goldberg (U-Klubi) 14:76

Mehed G

1 koht Artur Tikkerbär (U-Klubi Pärnu) 15:22

Mehed I

1 koht Lembit Laht (U-Klubi) 18:87

Naised C

1 koht Kristiina Arusoo (U-Klubi) 16:83

Naised E

3 koht Evelin Jõgeda (Tartu Taliujumine) 23:01

Naised F

1 koht Külli Vantsi (U-Klubi) 18:73

2 koht Külli Tootsi (Tartu Taliujumine) 21:69

Naised H

2 koht Silvi Salupere (Tartu Taliujumine) 26:73

Naised I

1 koht Malle Elvet (U-KLubi Tartu) 48:67

100m vabastiil

Mehed B

1 koht Rauno Pärg 1:03.91

Mehed C

2 koht Andres Olvik 59.53

Mehed D

1 koht Bruno Nopponen (Viimsi Veeklubi) 1:01.18

2 koht Henri Kaarma (VIM) 1:01.29

Mehed F

2 koht Aleksei Tereštšenkov (U-Club) 1:13.24

Mehed G

1 koht Artur Tikkerbär (U-Klubi Pärnu) 1:11.45

Mehed H

2 koht Nikolai Pribylski (Pärnu Talisuplejate Selts) 1:49.67

Naised C

1 koht Kristiina Arusoo (U-Klubi) 1:19.26

Naised F

1 koht Merle Vantsi (U-Klubi) 1:17.14

2 koht Külli Tootsi (Tartu Taliujumine) 1:29.84

Naised H

3 koht Silvi Salupere (Tartu Taliujumine) 2:06.40

Naised I

1 koht Silvia Kruusla (Pärnu Talisuplejate Selts) 1:41.51

3 koht Malle Elvet (U-Klubi / Tartu) 2:48.39

50m vabastiili

Mehed B

2 koht Rauno Pärg 28.25

Mehed D

1 koht Bruno Nopponen (Viimsi Veeklubi)  27.68

2 koht Henri Kaarma (VIM) 28.32

3 koht Aivar Rosenberg (Tallinna Taliujumiskeskus) 30.58

Mehed E

1 koht Konstatin Goldberg (U-Klubi) 29.15

Mehed F

3 koht Aleksei Tereštšenkov (U-Club) 31.69

Mehed G

1 koht Artur Tikkerbär (U-Klubi Pärnu) 30.44

Mehed I

1 koht Lembit Laht (U-KLubi) 36.19

Naised C

2 koht Kristiina Arusoo (U-Klubi) 35.54

Naised F

1 koht Merle Vantsi (U-Klubi) 34.74

2 koht Külli Tootsi (Tartu Taliujumine) 38.57

Naised G

3 koht Piret Mathiesen (Pärnu Talisuplejate Selts) 47.91

Naised H

3 koht Silvi Salupere (Tartu Taliujumine) 58.12

Naised I

1 koht Silvia Kruusla (Pärnu Talisuplejate Selts) 46.01

3 koht Malle Elvet (U-Klubi/Tartu) 1:19.52

 

Meeskondade arvestuses

Kuni 150

3 koht Estonia 1 R.Pärg, L.Arro, J.Merimaa, M.Pärg 58.54

150-200

2 koht Trismile E.Tamm, M.Püvi, A.Rosenberg, E.Jõgeda 1:03.05

200-

2 koht U-Club M.Vantsi, T.Haggi, A.Tereštšenkov, K.Goldberg 58.63

Kommentaarid