Tallinna Taliujumiskeskus MTÜ

Tallinna Taliujumiskeskus klubiline tegevus (edaspidi KLUBI).

Klubi on kõigile avatud organiseeritud talisuplus-ja taliujumis harrastust viljelev klubi Tallinnas asukohaga Pirita jõe ääres, Regati pst 1. Kalevi jahtklubi B akvatooriumis (vaata all kaardil täpsem asukoht).

Klubi-sse kuuluvad erineva tausta ja huvidega inimesed. On endiseid ujujaid ja rahvasportlasi. Enda tervise eest huvi tundvaid inimesi. Extreemset kogemust nautivaid inimesi. Noori ja vanu. Eri rahvusest ja kodakondsusega inimesi. Vees ja saunalaval oleme üks sõbralik pere.

Meid ühendab külm vesi, selles suplemine või teadlik ujumine.

Talisupluseks -ja taliujumiseks on loodud kõik tingimused. Alates klubihoonest kus riietuda ja enda asju hoida, kehasoojendamisek ja seltskondliku elu ehk kontaktide loomiseks võimalik külastada vastavat sauna.

Väljas klubihoone vahetus läheduses Pirita jões on kõik rajatised mida mööda on võimalik talisuplust -ja taliujumist turvaliselt sooritada.  Vette kastmiseks on tagatud terve talve jäävaba vastav koht klubi lahtiolekuaegadel.

Klubiga võivad liituda kõik inimesed kes on huvitatud talisuplusest või taliujumisest.

Hooajamaks novembrits märtsini on 40 EUR-i võimalik kanda klubi arveldusarvele Swedbangas

Tallinna Taliujumiskeskus MTÜ

IBAN: EE532200221058768487

BIC: HABAEE2X

Selgitusse kindlasti oma nimi ja viide hooajamaks!

Kõik hooajamaksu tasunud inimesed arvatakse automaatselt  vastaval hooajal klubi liikmeteks.

Klubi liikmel on vaba sissepääs vastaval hooajal regulaarsetel klubi lahtioleku aegadel.

Klubi liikmetel on soodus võimalus rentida klubi hoonet eri sündmusteks.   Võimalik end registreerida Talisuplusfestival Pirita Open võistlusele soodus hinnaga.  Võimalus esineda ja olla esindatud erinevatel võistlustel Tallinna Taliujumis klubi liikmena nii Eesis kui välismaal.

Ühe ( või mõned korrad klubiga liitudes ) saab tasuda ka   kohapeal kassasse 2 EUR kord  ( kuid see ei taga klubiga hooajal liitunud isikute nimekirja).

Regulaarsed klubi lahtiolekuajad on järgnevad:

T 19:00-22:00

N 19:00-22:00

P 14:00-16:00

Tallinna Taliujumiskeskus MTÜ (edaspidi TTK)  tegevusest väljaspool Tallinna ja …

TTK on võtnud enda südameasjaks Eestis edendada taliujumist kui spordiala.

TTK korraldab Eestis igal aastal taliujumis Eesti meistrivõistlusi alates 2010 õrituse raames mille nimi on Pirita Open talisuplusfestival koos oma heade partneritega.

TTK asutajaliikmed ja sõpruskond on aktiivselt edendanud Eestis taliujumist ning nõustab ja teeb koostööd kõigi organiseeritud taliujumis klubide ja seltsidega üle Eesti ( leiad eraldi lingi alt KLUBID ja SELTSID Eestis).

TTK klubi hooaja liikmed võistlevad Eestis kui ka välismaal erinevatel väiksematel ja suurematel tiitlivõistlustel, festivalidel lähiriikidest kuni kauge hiinani välja.

TTK kuulub mõned aastad rahvusvahelise taliujumis federatsiooni IWSA  ridadesse ja on välja teeninud au ja võimaluse korraldada Eestis 06-10.010.2018 Taliujumis Maailmameistrivõistlused mis korraldatakse Tallinna südalinnas Tallinna Sadama Admiraliteedi alal.

TTK liikmete sekka on väga oodatud energilisi inimesi kes on nõus toetama taliujumise edendamist nii jõu kui ka erinevate teadmistega igal aastal Taliujumisfestival Pirita Open läbiviimisel ja  ka Taliujumis Maailmameistrivõistluste korraldamisel 2018 .

Oodatud on ka erinevad toetused taliujumise edendamiseks klubilisel tegevusel ja spordiala edendamisel Eestis ja välismaal.

TTK kontakt isikud ja muud rekvisiidid on kodulehel lingi all KONTAKT

Kuidas jõuda Tallinna Taliujumiskeskusesse