Toetajad

Vette ja välja aitab Top Marine redel

Uju, jookse või suusata.
Parim spordipood Eestis, kus päriselt vajalik olemas.
Külasta poodi või kasuta otseteed  uju.ee

HAKKA TOETAJAKS!

Toetajad edendavad Tallinna Taliujumisklubi tegevusi ja aitavad sellel tervislikul eluviisil jõuda rohkemate inimesteni. Tänu toetajate abile saame korraldada erinevaid üritusi ja  võistlusi, rajada uusi taliujumise võimalusi ja propageerida taliujumist meedias.

Tallinna Taliujumise klubi pakub sponsoritele omalt poolt võimalust saada esindatud nii klubi tegemistes kui ka meedias. Võistluste toetajad saavad omale auväärse koha kõikides võistlusega seotud tegevustes ja võistluste ülekannetes ning sisutoodangus.

Taliujumise toetamine on meile väga oluline, see aitab Eestis propageerida taliujumist ja maailmas tutvustada Eestit kui aktiivset taliujumisala riiki.

Kontakteeru meiega:

Hannes Viherpuu – hannes@taliujumine.ee – +372 502 9593
Aivar Rosenberg – aivar@taliujumine.ee – +372 506 2344

või täida siin olev vorm

  • Sisesta oma töötav e-maili aadress, et saaksime sinuga ühendust võtta
  •  

TOETAJA PAKETID

Kuldtoetaja

Ettevõtted, kes on paaril viimasel aastal toetanud Tallinna Taliujumiskeskuse tegevust rahaliselt või annetades meile tasuta teenuseid/tooteid rohkem kui 5000 euro väärtuses.

Hõbetoetajad

Ettevõtted, kes toetavad Tallinna Taliujumiskeskuse tegevust rahaliselt või annetades meile tasuta teenuseid/tooteid rohkem kui 3000 euro väärtuses.

Pronkstoetajad

Ettevõtted, kes toetavad Tallinna Taliujumise tegevust rahaliselt või annetades meile tasuta teenuseid/tooteid 50–499 euro väärtuses.

PIRITA HUUM
PÄRNU HUUM

Meie toetajad

HAKKA TOETAJAKS
facebook-squareinstagram